Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą doradczo-wdrożeniową, specjalizującą w dziedzinie Lean Management oraz Agile. Wspieramy firmy w doskonaleniu procesów, rozwoju liderów, budowaniu kultury ciągłego doskonalenia oraz w transformacji organizacji dążących do doskonałości operacyjnej.
Jak działamy?

Naszym celem jest
Aby nasze działania były powiązane z aktualną strategią i celami naszych Klientów. Nasze doświadczenia nauczyły nas, że tylko pod tym warunkiem działania doskonalące przyniosą oczekiwane efekty finansowe i zapewnią całemu zespołowi satysfakcję z wykonywanej pracy.

Pracujemy tak
…by nasz Klient jak najszybciej nauczył stosować podejście Lean i to w swoich codziennych, rutynowych działaniach. Właśnie dlatego w trakcie współpracy z klientem stawiamy na przełożenie wiedzy i rozwoju umiejętności pracowników na zmiany i optymalizacje w procesach. Doskonalimy liderów, specjalistów i pracowników, aby świadomie ulepszali środowisko pracy każdego dnia.

Działając Leanovo….?
Audytujemy procesy- wskazując najbardziej efektywne kierunki działań doskonalących.
Szkolimy – przygotowując zespoły na czekające ich zmiany.
Realizujemy projekty czerpiąc z wiedzy i doświadczenia naszych zespołów.
Poprzez konsultacje pomagamy w okresie powdrożeniowym, aby wesprzeć i dopilnować efektów końcowych.

Nasza aktywność edukacyjna
W naszej działalności nie ograniczamy się tylko do realizowania celów biznesowych. W ramach poczucia odpowiedzialności społecznej, skupiamy się mocno na edukacji, począwszy od młodzieży szkolnej, poprzez wyższe uczelnie, aż po managerów polskich przedsiębiorstw. Nasza aktywność edukacyjna ma zapewnić rodzimym firmom efektywne kadry, zwiększające ich konkurencyjność na coraz bardziej wymagającym rynku.